Newsletter

Kontakt

Facebook

Google+

Realizacje

Strona główna

Nowoczesny, funkcjonalny, użyteczny, dostosowany do konkretnych wymagań portal internetowy dla Lokalnej Grupy Rybackiej Opolszczyzna.

www.lgropolszczyzna.pl

Strona główna

Strona poświęcona tematyce zdrowia ze szczególnym naciskiem na "dietę" (produkty spożywcze które spożywamy), alergię oraz badania diagnostyczne. Staramy się tworzyć przydatne w życiu codziennym tabele, spisy oraz aplikacje na urządzenia mobilne.

www.wdobrymzdrowiu.pl

Strona główna

Jagiellońska 38 kamienica w centrum Katowic w której mieści się kompleks mieszkań pod wynajem. Mieszkania skierowane są do osób dojrzałych ceniących sobie wygodę i komfort. Oprócz mieszkań świadczonych jest szereg dodatkowych usług: obsługa medyczna, dietetyk, siłownia, sala relaksacyjna.

www.jagiellonskakamienica.pl

Strona główna okręfu PZW Opole

Funkcjonalny, użyteczny, nowoczesny, dostosowany do konkretnych wymagań portal internetowy dla Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Opolu.

Strona główna

Biuro Rachunkowe "Optiva" od początku działalności koncertuje się na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych.
Do pracy wykorzystują najnowsze rozwiązania informatyczne, zaawansowane programy księgowo-kadrowe oraz współpracują ze specjalistami z dziedziny finansów i prawa.

www.optiva-biuro.pl

Medikar Opole - Strona główna

Firma Medikar świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie domowej opieki nad osobami starszymi, chorymi, niepełnosprawnymi oraz dziecmi na terenie województwa Opolskiego.
Oferta powstaje na podstawie szczegółowego wywiadu z klientem, będącego jednocześnie diagnozą jego potrzeb. Po rozmowie ustalany jest wraz z klientem kompleksowy zakres usług oraz wybierane są dni opieki.
Usługi opiekuńcze składają się szeregu poszczególnych czynności, które w zależności od potrzeb,stanu zdrowia i okoliczności mogą przybierać rożną formę. Dokładamy wszelkich starań by pomóc naszym podopiecznym w czynnościach codziennych, począwszy od zakupów, przygotowania posiłków, pomocy w utrzymaniu czystości w mieszkaniu, poprzez dotrzymywanie towarzystwa oraz pomoc w kontakcie z lekarzami, specjalistami, rehabilitantami.
Ze względu na coraz bardziej zaawansowane choroby seniorów zwykła empatia,zrozumienie,czułość ,pracowitość i sprawność fizyczna nie wystarczą.
Liczy się doświadczenie w opiece nad chorym oraz fachowa wiedza. Dlatego prawdziwym skarbem są Nasze wykwalifikowane pielęgniarki oraz opiekunowie.

Medikar opieka nad osobami starszymi - www.medikar.opole.pl

Strona główna

Producent lakierowanych frontów meblowych w tym m. in.
- lakierowanie frontów MDF w połysku, macie i półmacie,
- lakierowanie frontów fornirowanych,
- malowaniem szkła.

www.emilak.pl